Virtuálna prehliadka - 3D foto

Stredná odborná škola obchodu a služieb - 3D foto

Dovoľte nám, aby sme Vás privítali v našej škole a pozvali Vás do jej priestorov. Veríme, že sa Vám naša škola bude páčiť a budete sa pri jej prehliadke cítiť príjemne. Vitajte a prejdite ďalej.

Jednotlivé priestory si prezriete kliknutím na farebne vyznačené slová a pohybom myšky sa orientujete na 3D fotografii.

Začneme prehliadku pohľadom na našu školu a presunieme sa do jej vestibulu a chodby na prízemí školy. Odtiaľto prejdeme do knižnice, kde v príjemnom prostredí prebehne výučba slovenského jazyka a výchovných predmetov, alebo si môžete vypožičať zaujímavú knihu.

Ďalej Vás pozveme na návštevu našej novozariadenej auly, kde sa uskutočňujú prednášky, workshopy, študentské akcie.

A teraz už prichádzame do priestorov, kde sa realizuje samotné vyučovanie – učebňa cudzích jazykov, učebňa informatiky, klasická trieda a naša športová hala.

Po návšteve priestorov pre teoretické vyučovanie Vás pozývame na návštevu prevádzok, v ktorých sa uskutočňuje praktická príprava našich študentov.

Môžete si pozrieť naše prevádzky – kozmetický salón, kadernícky salón, školskú reštauráciu so školskou kuchyňou.

Našu prehliadku ukončíme pohľadom na prestávkový dvor a športový areál našej školy.

Veríme, že sa Vám naša prehliadka páčila a tešíme sa na Vás.