Pracoviská praktického vyučovania Cenník - kozmetika Cenník - jedáleň s kuchyňou - nápojový lístok Cenník - kaderníctvo Cenník - jedáleň s kuchyňou - jedálny lístok

Pracoviská praktického

Pracoviská praktického vyučovania

• Kozmetický salón Junior
  • Školské kaderníctvo
  • Školská jedáleň s kuchyňou

Všetky naše pracoviská praktického vyučovania poskytujú služby širokej verejnosti. Okrem uvedených vlastných prevádzkových pracovísk  praktického vyučovania je odborný výcvik pre žiakov zabezpečený aj na základe zmluvných vzťahov, ktoré zabezpečuje škola s organizáciami  a so súkromnými podnikateľmi.

Kozmetický salón Junior

Štefánikova 12

Telefón: 037/64 21 584

Otváracia doba :

Kozmetika 08:00-15:00

Zodpovdná MOV - Mgr. Katarína Klimanová

-je pracovisko pre praktické vyučovanie žiakov v študijnom odbore kozmetik, kde prebieha nácvik kozmetických úkonov- povrchové a hĺbkové čistenie pleti, úprava obočia a mihalníc, masáž tváre a aplikácia zábalov a masiek na pleť, manikúra a masáž rúk, depilácia a epilácia, dekoratívna úprava tváre.

Pre verejnosť ponúkame okrem uvedených kozmetických úkonov aj ošetrenie pleti  multifunkčným profesionálnym kozmetickým prístrojom

-naparovanie pleti

-lupa, lampa na diagnózu pleti

-ozónová dezinfekcia

-žehlička na vrásky

-tvárová i telová mezoterapia

-galvanizácia

-aplikácia aktívnych látok ultrazvukom

-mikrodermabrázia na tvár i telo

-sonoforéza

-vibračná masáž

-skin scrubber

Pre prácu s pleťou používame profesionálnu ošetrujúcu kozmetiku RZOR, SALOOS a dekoratívnu kozmetiku DERMACOL.

Kozmetický salón Junior je pracovisko praktického vyučovania pre žiačky odboru kozmetik, ktoré pod vedením kvalifikovaných majsteriek vykonávajú kozmetické služby pre širokú verejnosť.

Školské kaderníctvo
Štefánikova 12

Telefón: 037/64 21 584

Otváracia doba:

Kaderníctvo  Štefánikova 12

Zodpovedná MOV  - Bc.  D.Mihálová

Kaderníctvo SNP 5

Zodpovedná MOV - Bc. M. Šabová

Na školskom pracovisku pre praktické vyučovanie žiakov v učebnom odbore - kaderník a  odbore nadstavbového štúdia – vl. kozmetika  sa žiaci učia základom kaderníckeho povolania – umývanie vlasov , strihy – pánsky, dámsky, detský,  práca  s rôznymi ondulačnými železami , farbiace a módne melírovacie techniky,  preparačné postupy na objem vlasov , tvorba denných a spoločenských úkonov...

Pracujeme  s profesionálnou vlasovou kozmetikou – SCHWARZKOPF , INDOLA , SELECTIVE PROFESSIONAL , CECE CARE .

Pre verejnosť ponúkame okrem kaderníckych úkonov aj poradenské služby ohľadom starostlivosti o vlasy a základnú domácu úpravu , aplikáciu vhodných prípravkov podľa  kvality vlasov a typológiu účesu podľa typu tváre , postavy a veku zákazníka .

Na urýchlenie chemických procesov používame novú technológiu s kaderníckym prístrojom – KLIMAZÓN.

Moderným zariadením na hĺbkovú obnovu vlasov liečime poškodené vlasy- KADERNÍCKOU PARNOU SAUNOU – teplá vodná para vytvorená v saune  , umožní rozšírenie vlasových mikrobuniek a tak dochádza k lepšej absorbcii účinných látok – keratínové ampulky , masky , argánové kúry.

Školská jedáleň s kuchyňou
Štefanikova  12

Telefón: 037/63 21 666

Otváracia doba :

Pondelok:

Utorok:

Streda:

Štvrtok:

Piatok:

10:00 – 14:45

Školská jedáleň s kuchyňou je pracovisko praktického vyučovania žiakov učebných odborov kuchár a čašník pod dohľadom majstrov odborného výcviku..

Poskytujeme možnosť závodného stravovania v príjemnom prostredí pre zamestnancov školy, študentov, dôchodcov ale i pre verejnosť a to formou výberu z dvoch druhov denného menu.

Zároveň sa tu realizujú rôzne rodinné a firemné oslavy a priateľské posedenia (do počtu cca 60 osôb) pri rôznych príležitostiach ako napr. oslavy jubileí, výročia, prijímania, birmovky, kary. Na týchto akciách sa naši žiaci aktívne zúčastňujú prípravou pokrmov v  kuchyni alebo pri obsluhe hostí, čím získavajú väčšie zručnosti.

V prípade záujmu kontaktujte p. Bc. A.Herudovú na tel.čísle: 037/63 21 666.

Taktiež poskytujeme možnosť prípravy studených mís, výrobkov studenej kuchyne a obložených chlebíčkov.

O vaše pohodlie sa postarajú naši žiaci učebných odborov kuchár a čašník spolu s majstrami odbornej výchovy. Poskytujeme možnosť závodného stravovania pre zamestnancov firiem a širokú verejnosť formou výberu z dvoch druhov denného menu alebo prostredníctvom výberu chutných jedál z jedálneho lístka pripravovaných na objednávku.

Platbu za ponúkané služby je možné realizovať aj prostredníctvom gastrolístkov.